Turnaj ve florbale

3.06.2024Aktuality ZŠ

V pondělí 18.3. se v sokolovně v Praze 2 konal obvodní turnaj ve florbalu základních škol Prahy 3. Sešlo se pět družstev a hrálo se systémem každý s každým. První zápas proti ZŠ Chmelnice naši vyhráli 3:1. Druhý zápas proti ZŠ Lobkowiczovo nám. skončil remízou 3:3. Naši třikrát dotahovali, takže „zlatá plichta“. Další zápas proti ZŠ Chelčického byl bohatý na počet branek. Zvítězili jsme 6:2. Čtvrtý zápas byl rozhodující. Po prvním poločase jsme vedli nad ZŠ Pražačka 1:0. Bohužel minutu před závěrečným hvizdem soupeř vyrovnal a výsledné skóre bylo 1:1. Naše výsledky: dvě vítězství a dvě remízy daly v součtu 8 bodů. To bylo o dva body méně, než získala vítězná ZŠ Lobkowiczovo náměstí. Naše stříbrná medaile je zaslouženou odměnou pro naše borce, kteří se všichni snažili. Jako nejlepší střelec turnaje byl oceněn náš Nikhil J. s pěti úspěšnými zásahy. Turnaj byl vydařený a myslím, že si ho účastíci hezky užili.

Jan Hora nehrající kapitán a manager teamu.