V pondělí 3.6. se účastníme programu mimo MŠ – seznámení s digitálními technologiemi pro děti, program je pořádaný Ulitou, doba trvání cca 1,5 h.. Akce je v Jeseniově ulici, pojedeme tramvají. Příchod do mš standartně do 8:30 h., svačina budu v mš.

Na 12.6. na dopolední program a na 13.6. na odpolední setkání prosíme o zajištění občerstvení pro děti – např. ovoce, džus, dobroty 🙂 dle vlastního uvážení. Rozloučení s předškoláky s hudebním programem proběhne dopoledne. Druhý den odpoledne se budeme těšit na vás, rodiče. S dětmi pro vás připravujeme besídku, která vás provede zajímavostmi ze světa. Po besídce budeme mít volný program. Akce bude nejdéle do 17:20 h. Začátek akce upřesníme, proto sledujte nástěnku u dveří třídy.

Na 20.6., kdy jdeme dopoledne  s dětmi na dopravní hřiště, je nutné dát dětem cyklistickou helmu, batoh s pitím a kapesníky.

Rádi bychom v druhé polovině června s dětmi vyrazili na celé dopoledne na procházku do parku, po cestě si dáme zmrzlinu. Den upřesníme, proto sledujte nástěnku u třídy. Zajistěte pak dětem, aby s sebou měli batoh s pitím, kapesníkem a s nějakou malou svačinkou. Jinak svačit budeme ve školce v 8 hodin. Příchod dětí do školky tedy plánujeme na 8 hodinu.