Školní kolo pěvecké soutěže

24.03.2024Aktuality ZŠ

Nedávno v naší škole proběhla pěvecká soutěž Pražská snítka.
Přihlásilo se celkem 32 soutěžících ze všech kategorií.

V nulté kategorii soutěžilo 6 žáků prvních ročníků. Do obvodního kola nás budou reprezentovat André a Johanka z I.A
V první kategorii ( žáci 2. a 3. tříd) se utkalo celkem 10 dětí. Všechny zpívaly krásně a bylo velmi těžké vybrat ty nejlepší. Proto budou naši školu v obvodním kole zastupovat  Beatka a Klárka ze II.A, Ema ze II.B a Tonička s Matyášem ze III.B.
Kategorie žáků 4. a 5. tříd byla nejpočetnější, přihlásilo se 16 zpěváků a zpěvaček. Porota opět měla nelehký úkol, nakonec rozhodla, že v obvodním kole si zazpívají Sara a Anetka ze třídy V.A, Veronika z V.B a Františka ze IV.A.

Všem zúčastněným gratulujeme a těšíme se na další úspěchy v obvodním kole, které by se mělo konat v úterý 23.4. 2024 odpoledne v KC Vozovna. Je možné, že podle počtu přihlášených dětí pořadatel přesune 2. kategorii na středu 24.4.2024

 

https://www.rajce.idnes.cz/cernuska/album/2024-03-prazska-snitka-skolni-kolo