název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Zápisy ZŠ

Informace k situaci v průběhu zápisu:

Vážení rodiče. Po 1. dnu zápisu máme 59 zapsaných žáků. Přestože nelze přesně predikovat celkový počet zapsaných žáků po skončení zápisu, očekáváme možný převis. Opakovaně Vám prosíme, abyste s dítětem absolvovali zápis na spádové škole. Děkujeme. Vedení školy.

Zápisy do základní školy pro uchazeče s elektronickou rezervací termínu se uskuteční ve dnech 5. a 6. dubna 2022 v době mezi 14. a 18. hodinou.  

Z důvodu naplnění kapacity již není možné se k zápisu registrovat přes rezervační systém. Má-li Vaše dítě trvalé bydliště ve spádové oblasti školy, napište prosím údaje o dítěti (jméno a příjmení, datum narození a adresu jeho trvalého bydliště) a kontaktní údaje na zákonného zástupce (jméno a příjmení, telefon, mail) na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zaměstnanci pověření organizací zápisu Vás budou v nejbližších dnech kontaktovat. 

 

Elektronická rezervace termínu zápisu do 1. tříd byla spuštěna zde od 28. 3. 2022. K 30. 3. 2022 byla všechna místa obsazena. 

 Pro školní rok 2022/23 budeme do 1. tříd přijímat 60 žáků. Kapacita rezervačního systému byla nastavena pro 100 uchazečů.   

 

   Vážení rodiče/zákonní zástupci, rádi bychom Vás informovali, že děti s českým občanstvím a děti cizinci s trvalým pobytem v ČR mají ve standardním zápisu do základních škol přednostní místa. Tento zápis se uskuteční ve výše uvedených termínech 5. a 6. dubna. 

Pro děti z Ukrajiny, které přišly do ČR po 24. 2. 2022 a mají vízum ,,Strpění" nebo ,,Dočasnou ochranu", se uskuteční dodatečný zápis v období od 1. června 2022 do 15. července 2022. Konkrétní datum zápisu bude upřesněno na webových stránkách školy a na webu městské části v průběhu května. 

 

LEAP After-School English ZŠ Jarov přijímá žáky na školní rok 2022-2023. Více informací najdete na https://www.leapcz.com

 

K zápisu se musí dostavit zákonní zástupci dětí, které se narodily v období od 1. 9. 2015 do 31. 8. 2016 a dětí, kterým byl pro školní rok 2021/2022 povolen odklad školní docházky. K zápisu se mohou také dostavit zákonní zástupci dětí, které se narodily v období září - prosinec 2016, avšak již s vyjádřením školského poradenského pracoviště. 

 

Zákonní zástupci, kteří budou pro své dítě žádat odklad školní docházky pro školní rok 2022/2023, se musí k zápisu dostavit již s doporučením školského poradenského zařízení a odborného lékaře.