Sbor

Několik informací na závěr roku:

1. Již mám k dispozici DVD s "putovní" nahrávkou jarního vystoupení. Je možné si ho u mne zapůjčit a zkopírovat. Jednodušší by bylo, kdyby někdo šikovný uměl DVD  pověsit do Úschovny s odkazem, který bych zveřejnila  na těchto stránkách, aby si ho případní zájemci mohli stáhnout. Já tak šikovná nejsem :-(.

2. Ve čtvrtek 21.6. proběhne poslední odpolední hodina SZ, kde oprášíme náš květnový program. Příští týden (nejspíše ve středu 4. vyuč. hodinu) ho předvedeme spolužákům na rozloučení se školním rokem. Ve čtvrtek 28.6. se hodina SZ již nekoná!

Děkuji za spolupráci a těším se na zpívání s vašimi dětmi opět v příštím školním roce!

Hezké léto přeje Hanka Kačírková

20.02.2018

V tomto týdnu (22.2.2018) se ještě nekoná výuka SZ z důvodu nepřítomnosti vyučující. Na děti se budu těšit ve čtvrtek 1.3.2018 v obvyklém čase.

Zdraví H. Kačírková

31.01.2018

Po jarních prázdninách (ve čtvrtek 15.02.2018) se z důvodu nepřítomnosti vyučující sborový zpěv nekoná!

Děkuji za pochopení.

H. Kačírková

03.01.2018

Videozáznam z vánočního koncertu pěv. sboru z 18.12.2017 ve formátu MP4 bude na těchto stránkách zájemcům k dispozici 30 dnů.

Záznam z koncertu 18,12,2017

H. Kačírková

Fotografie od p. Hacaperkové

Dnes proběhlo poslední vystoupení pěv. sboru v tomto roce. Dětem se to povedlo, vydržely obě vystoupení a zaslouží velkou pochvalu!

Příští rok se sejdeme opět ve čtvrtek 4.1.2018 v obvyklém čase, abychom začali pracovat na programu jarního vystoupení.

Přeji Vám klidné vánoční svátky!

Hana Kačírková

19.12.2017

Organizace - čtvrtek 21.12.2017

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 21.12.2017 budeme ještě vystupovat dopoledne od 9:00 hodin pro MŠ a 1. třídy, od 10.00 hodin pro 2. - 5. ročníky.

Prosím, aby děti přišly do školy ve svátečním oblečení. Během 1. hodiny si je vyzvednu ze tříd, 4. hodinu budou zase ve svých kmenových třídách.

Vzhledem k pondělnímu odpolednímu programu se čtvrteční hodina sborového zpěvu ruší a sejdeme se opět v prvním lednovém týdnu.

Děkuji vám za hojnou účast na pondělním vystoupení a skvělou podporu vašich šikovných dětí!

Příjemné vánoční svátky přeje Hanka Kačírková

Fotografie od paní Hacaperkové

Informace o blížícím se vystoupení

Vážení rodiče,

dovoluji si vás pozvat na vánoční vystoupení pěveckého sboru a třídy IV.B, která pod vedením paní uč. Kaňkové nastudovala „Živý Betlém“.

Vystoupení pro veřejnost se bude konat v pondělí 18.12.2017 od 17 hodin v tělocvičně školy.

Děti si vyzvednu ze ŠD po 16 hodině, ještě budeme zkoušet. Pokud někdo odchází domů či do jiných kroužků, prosím o příchod cca v 16.15 hodin. Dětem dejte svačinu a pití na celý den. Dále prosím o sváteční oblečení na převlečení. Také dětem připomeňte, že je třeba umět text písní a říkanek J, ať před spaním trénují!

Pokud má někdo možnost vystoupení natočit a pořídit kopii nahrávky do našeho archivu, budu vám velmi vděčná.

Na setkání s vámi se těší Hana Kačírková

Download this file (Pozvánka Betlém.pdf)Pozvánka na vánoční vystoupeníUpdate this file (Pozvánka Betlém.pdf)

Vážení rodiče,

přiblížily se Vánoce a s nimi naše tradiční vystoupení. Letos bych vás chtěla pozvat na pondělí 18.12. v 17 hodin do tělocvičny, kde předvedeme krátké pásmo sami a posléze si užijete již vloni avizovaný "Živý Betlém" ve spolupráci s paní učitelkou Kaňkovou a IV.B

Zároveň bych vás chtěla poprosit, pokud děti nemají po sboru kroužky a odcházejí do ŠD, abych s nimi mohla nacvičovat o cca 15 minut déle, končili bychom asi v 15 hodin.

Děkuji za pochopení!

Hana Kačírková

2.8.2017

Nepovinný předmět Sborový zpěv bude ve školním roce 2017/18 vyučován v obvyklém čase

ve čtvrtek od 14.00 do 14.45 hodin ve třídě III.B.

První hodina proběhne ve čtvrtek 14.9.2017.

Na nové zpěváčky se těší Hana Kačírková!

Fotografie p. Hacaperkové ze závěr. koncertu

V případě zájmu je možné zkopírovat záznam koncertu od pana Štrose na flashdisk.

Oběma děkuji za spolupráci!