Projekty ZŠ

Na těchto stránkách najdete projekty, které během roku připravujeme pro vaše děti.

Projekt "Digitální technologie ve výuce a šíření dobré praxe"

Základní škola a mateřská škola Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 48/1966 realizuje v období 1.1.2020 – 31.12.2021 projekt s názvem Digitální technologie ve výuce a šíření dobré praxe - ZŠ Jarov reg.č.: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_067/0012183

Projekt je zaměřen na šíření příkladů dobré praxe a posílení spolupráce mezi vzorovou školou a školami zájemce v oblasti využívání digitálních technologií. Cílem projektu je posílení digitální gramotnosti v rámci mezipředmětových vztahů napříč školním vzdělávacím programem. Projekt poskytne vzorové škole a školám partnerským jedinečnou platformu spolupráce za použití moderních výukových metod a technologických prvků, které jsou pro výuku vzhledem k obecnému společenskému vývoji tolik potřebné.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Attachments:
Download this file (Digitalizace Madla.pdf)Anotace projektu