Sovičky

Vítáme Vás na stránkách třídy Soviček.

Personální složení:  Milada Egyedová,   Dis. Klára Paulová

Provoz třídy 7:30 - 17:30hodin

Prosíme, omlouvejte své děti prostřednictvím telefonu. Budeme rádi, pokud nám sdělíte důvod nepřítomnoti vašeho dítěte. Děkujeme.

_________________________________________________________________________________________________

Prosincové akce:

čtvrtek 5.12. od 9.30 hod - Mikulášská nadílka

- dopolední program pro děti. Pokud se budou chtít obléci do čertovského nebo andělského mají možnost

sobota 7.12. DIVADLO REDUTA - Vánoční besídka

Prosíme rodiče, aby se dostavili nejpozději do 14:30 !

Děti budou mít vystoupení - tř. SOVIČEK a tř. VEVEREK

Poté děti rozdají rodičům dárečky, které samy vyrobily a shlédneme divadelní představení " Půjdem spolu do Betléma"

středa 11.12. od 9:30 Výchovný koncert ZUŠ v MŠ - zpívání vánočních koled

pátek 13.12. dopoledne - Nadílka pro děti v MŠ

- dárky pod vánočním stromečkem

Pokud rodiče přinesou občerstvení pro děti ( cukroví, ovoce) budeme rádi. Děkujeme

středa 18.12. od 9:30 Divadelní představení v MŠ   - "Jak chtěl skřítek zaspat Vánoce"

od 23.12.2019 do 3.1.2020 je MŠ uzavřena  - Vánoční prázdniny

Přejeme všem rodičům i dětem klidné Vánoce a šťastný Nový rok. Budeme se na Vás těšit v Novém roce!

Děkujeme rodičům Toníka a Štěpánka za donesení papíru na kreslení dětem.

V listopadu nás čeká:

4.11. Výlet Šestajovice - svíčkárna ( 8 - 13 hod)

7.11. Divadlo v MŠ od 9:30 - "Houbařská pohádka"

8.11. Zdravá 5 - ekoprogram

13.11. Zpívánky v MŠ od 9:30 - seznámení s hudebními nástroji

18.11. Fotografování dětí - portréty

- dle objednávek rodičů. Prosíme přinést do pátku 15.11.

27.11. solná jeskyně ( 10 dětí)

25.11. Bezepečný pes od 9.10 v MŠ - vzdělávací program se živým psem

Prosíme o donesení 2 ks fotek ( celá rodiny, se sourozencem, ...). Fotky budou použity a již se Vám nevrátí. Mohou být i z počítače vytisknuté barevně.  Prosíme přinést do 15.11.

Musíme pochválit všechny rodiče a děti  za včasný ranní příchod na výlet do Šestajovic. Děti si výlet užily, vyrobily si barevnou svíčku a namíchali sůl do koupele. Proběhly se v areálu mezi zvířátky.  Již plánujeme další výlet.:-)

Sauna je ve čtvrtek ( 2x měsíčně) , děti se střídají (dle akcí v MŠ).

Do solné jeskyně chodíme 1x měsíčně a zde se také děti střídají.

Všechny informace ohledně třídy najdete na webu nebo na síti u třídy. Prosím průběžně sledujte.

2.10. Živí netopýři - EKOPROGRAM

14.10. Divadlo v MŠ " Pejsek a kočička"

17.10. Logopedická depistáž - Mgr. Hulínová ( pro přihlášené děti)

21.10. Podzimní slavnost od 16hod - Jablíčkobraní

- S dětmi budete vyrábět jablíčkové panáčky, "zavařovací sklenice". Sebou přinést 2 jablka ( na tvoření), dobrou náladu a  Vaše dobré sladké/slané štrúdly.

- animovaný program v tělocvičně MŠ o d 16hod

24.10. Zdravá pětka EKOPROGRAM od 9.30

Prosíme rodiče zaplatit objednané lístky na divadelní představení do REDUTY á 80kč u učitelky na třídě

Též prosíme o doplatek na dopravu - výlet ŠESTAJOVICE, který se bude konat v pondělí 4.11. - á 200kč. Pojedeme do výrobny ...., ale do jaké to si necháme jako překvapení :-)

Pokračuje kurz plavání, každé úterý kromě podzimních prázdnin (29.10.), poslední hodina v tomto roce bude 17.12.

Sauna 2x za měsíc ( ČT), inhalace denně dle potřeby. V říjnu začneme chodit do SOLNÉ JESKYNĚ MŠ Jeseniova ( 1x měsíčně ve středu)

Děkujeme p.Paštinské za sponzorský dar pro děti ( využijeme na výlety a jiné akce).

Vánoční besídka v divadle Reduta

Dne: 7.12.2019 (sobota)

Čas: 15:00

Cena vstupenky: 80,- Kč