název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

DIGITALIZACE v MŠ JAROV

Vytvořeno: úterý 22. březen 2022

Digitální technologie jsou pro děti zpestřením a nejsou jen ke hraní. Děti baví a zároveň mohou rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Proto se již na naší mateřské škole využívá Magic Box. Rádi bychom však dětem rozšířili obzory, prohloubili vědomosti a některé činnosti tak posunuly k smysluplnému zapojování digitálních technologií.

Zš a Mš Jarov se tedy zařadila do programu Šablon OP JAK pro rok 2022/23. Dotace bychom rádi využili na pořízení notebooků a programovatelné didaktické hračky Bee-Bot, což je zábavná, edukativní hračka, která u dětí rozvíjí prostorovou orientaci, logické myšlení, plánování a předmatematické dovednosti. Notebooky lze využít zejména pro skupinovou činnost, aktivní procvičování znalostí a dovedností nebo jako obohacení v jednotlivých tematických celcích.