Veverky

Vítáme vás na stránkách třídy Veverek.

Personální složení:

Paní učitelky:     Ivana Netušilová

Eva Hladečková

Marcela Šídová - 0,2 úvazek

Soc. pracovnice: Libuše Samotná - inhalace a dechová cvičení

Provoz třídy: 7:00 - 16:30 (17:00)

_________________________________________________________________________________________________

čtvrtek 5.12. od 9.30 hod - Mikulášská nadílka

- dopolední program pro děti. Děti budou dostávat balíčky s ovocem, pochutinami a drobné dárečky. Pokud se budou chtít obléci do  čertovského nebo andělského je vítáno ( nepovinné) - dle přání dětí.

sobota 7.12. DIVADLO REDUTA - Vánoční besídka

Prosíme rodiče, aby se dostavili nejpozději do 14:30 !

Děti budou mít vystoupení - tř. VEVEREK a tř. SOVIČEK

Poté děti rozdají rodičům dárečky, které samy vyrobily a shlédneme divadelní představení " Půjdem spolu do Betléma"

Jak jsme již avizovali na cedulce u třídy, prosíme, aby děti měly bílé oblečení ( alespoň částečně) vzhledem k tématice "andílků".

středa 11.12. od 9:30 Výchovný koncert LŠU v MŠ - zpívání vánočních koled

pondělí 16.12. dopoledne - Nadílka pro děti v MŠ

- dárky pod vánočním stromečkem

Pokud rodiče přinesou občerstvení pro děti ( cukroví, ovoce) bude vítáno. Děkujeme

- odpoledne návštěva dětí ze ZŠ 4.A s p.uč. Hříbkovou " Zpíváme koledy"

středa 18.12. od 9:30 Divadelní představení v MŠ   - "Jak chtěl skřítek zaspat Vánoce"

od 23.12.2019 do 3.1.2020 je MŠ uzavřena  - Vánoční prázdniny

Budeme se na Vás těšit v Novém roce!

Přejeme všem rodičům i dětem klidné Vánoce a šťastný Nový rok

p.uč. Ivana a Eva

4.11. Výlet Šestajovice - čokoládovna ( 8 - 12 hod)

7.11. Divadlo v MŠ od 9:30 - "Houbařská pohádka"

13.11. Zpívánky v MŠ od 9:30 - seznámení s hudebními nástroji

18.11. Fotografování dětí - portréty

- dle objednávek rodičů

20.11. solná jeskyně ( 10 dětí)

25.11. Bezepečný pes od 9.10 v MŠ - vzdělávací program se živým psem

Prosíme rodiče, aby přinesli větší oříšky ( stačí pár) - na výrobu vánočního dárku.

Děti si během listopadu budou připravovat na vánoční besídku, budou nacvičovat písničky, koledy a básničky.

Děkujeme rodičům za příspěvek na výlet do Šestajovic. Děti si vyrobily dárečky a poznaly, jak se vaří čokoláda. Prohlédly si areál se zvířátky. Počasí se nám vydařilo.

Prosíme rodiče aby sledovali info na webu, nebo síti u třídy, na cedulích třídy, aby nedocházelo k tomu, že v den výletu přijdou pozdě a musí poté jejich dítě do jiné třídy. Děkujeme !

2.10. Živí netopýři - EKOPROGRAM

14.10. Divadlo v MŠ " Pejsek a kočička"

17.10. Logopedická depistáž - Mgr. Hulínová ( pro přihlášené děti)

21.10. Podzimní slavnost od 16 hod ve třídě VEVEREK

- dlabání dýní ve třídě

- animovaný program v tělocvičně MŠ od 17hod

- dýně rozsvítíme na zahradě

23.10. Dopravní hřiště od 10:30

24.10. Zdravá pětka EKOPROGRAM od 9.30

Prosíme rodiče zaplatit objednané lístky na divadelní představení do REDUTY á 80kč u učitelky na třídě

Též prosíme o doplatek na dopravu - výlet ŠESTAJOVICE, který se bude konat v pondělí 4.11. - á 200kč. Pojedeme do výrobny čokolády, děti si odvezou vlastní výrobek.

Pokračuje kurz plavání, každé úterý kromě podzimních prázdnin (29.10.), poslední hodina v tomto roce bude 17.12.

Sauna 2x za měsíc ( ČT), inhalace denně dle potřeby. V říjnu začneme chodit do SOLNÉ JESKYNĚ MŠ Jeseniova ( 1x měsíčně ve středu)

Děkujeme p.Paštinské za sponzorský dar pro děti ( využijeme na výlety).

Předškolní příprava probíhá denně v době 13 - 14 hod s p.uč. Netušilovou, Hladečkovou, Šídovou. Rodiče mají možnost nahlédnout do metodických sešitů dětí ( k dispozici u učitelek)

Vánoční besídka v divadle Reduta

Dne: 7.12.2019 (sobota)

Čas: 15:00

Cena vstupenky: 80,- Kč

Krátké vystoupení dětí ze třídy Soviček a Veverek + divadelní pohádka - "Putování do Betléma"

Předškolní příprava bude probíhat denně od 13:00 - 13:45, zajišťuje M. Šídová, I. Netušilová, E. Hladečková.

Změna režimu dne - oběd - 12:00 - 12:30

- svačina - 9:00 - 9:30