Výtvarná soutěž pro žáky

Vytvořeno: čtvrtek 28. únor 2019 22:09

"Voda pro všechny" 2019

Ministerstvo zemědělství vyhlásilo u příležitosti Světového dne vody (22.březen) výtvarnou soutěž pro žáky 1. stupně základních škol. Jejím tématem je "Voda pro všechny". Práce se tedy mají zabývat především otázkou dostupnosti a hospodaření s vodou na Zemi.

Ředitelství ZŠ a MŠ Jarov vyhlašuje základní kolo této soutěže pro žáky naší školy. Ti budou soutěžit ve třech kategoriích (1. třídy, 2. a 3. třídy, 4. a 5. třídy). Děti se mohou zapojit jak obrázkem vytvořeným ve škole v hodinách VV, v družině nebo kroužku, tak svou domácí prací (formát A3).

Uzávěrka kola: středa 13.března 2019

Práce budou následně odbornou porotou vyhodnoceny. Autoři 3 nejlepších z každé kategorie obdrží odměnu.

Tyto i všechny ostatní zdařilé výkresy budou ihned odeslány na MZ (dle jejich pravidel od každého účastníka pouze jeden).

Těšíme se na vaše nápady i zpracování!