Vítáme vás na stránkách V.A

19.05.2018

Pozvánka na přednášku pro rodiče na téma Literatura pro děti

18.04.2018

Vážení rodiče,

v rámci projektu „Zkvalitnění vzdělávacího procesu na ZŠ a MŠ Jarov formou podpory pedagogů, dětí a žáků i jejich rodičů“ (reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0004281) si Vás dovolujeme pozvat na přednášku lektorů Centra bezpečnějšího internetu (www.saferinternet.cz)

Děti online aneb co hrozí dětem na internetu

Přednáška se uskuteční v úterý 24. dubna 2018 od 17,00 do 18,30 hodin v budově základní školy.

Podrobnosti k programu  a informace o projektu Safer Internet Centra najdete na webových stránkách školy pod odkazem Projekty – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Ještě zbývá několik volných míst, je možné se zúčastnit i bez rezervace.

Těšíme se na Vás.

Moji milí.... :o)

4.9. se na vás všechny moc těším v naší "staré" třídě.

První den budete mít připraveny sešity i pracovní sešity, vezměte si s sebou tašku na odnesení a nezapomeňte přezůvky. Chodit po škole v ponožkách a na boso je z bezpečnostních důvodů zakázáno.

V pondělí spolu strávíme jen hodinu, oběd je možno od 11.00 hod.

Změny jsou zejména ve školní jídelně - s novou kuchyní nabíháme na nový "čipový" systém. Čip dostanete proti záloze 130,.Kč, obědy se budou platit dopředu - tzn nejlépe k 4.9. uhradit na září a k 25.9. trvalý příkaz k úhradě na říjen atd...

Během roku budou na výběr dvě jídla, což mnozí jistě ocení.

Veškeré bližší informace najdete na stránkách školy.

Shrnutí - v pondělí : přezůvky, tašku, popř.zálohu na čip a hromadu dobré nálady - těším se na vás :o)

Vaše R:Ž.