název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Projekt "Záložka do knihy spojuje školy"

Vytvořeno: pondělí 12. listopad 2018 20:53

Naše škola se již tradičně zapojila do česko - slovenského projektu

" Záložka do knihy spojuje školy". Letos se konal již IX. ročník. Žáci naší školy vyrobili v rámci pracovních činností se svými učiteli záložky do knihy pomocí různých technik. Ty potom shromáždila naše paní vychovatelka a knihovnice - paní Lišková, připojila k nim dopisy od našich dětí slovenským kamarádům, propagační materiály, které věnovala za MČ Praha 3 paní Slezáková a odeslala do slovenské partnerské školy, která nám byla přidělena. Letos se jí stala  ZŠ J.A. Komenského z Komárna. A pak už jsme jenom čekali...

Za Slovenska skutečně dorazila velká krabice záložek, propagačních materiálů a dopisů pro naše děti. Paní Lišková je spravedlivě rozdělila mezi žáky, kteří se na výrobě našich záložek podíleli. Děti ze III.A a IV.A dostaly dopisy od slovenských dětí, na které budou odpovídat a hromadně je pošleme zpět na Slovensko. Děti z I. A i B, II. A i B dostaly záložky dnes, ještě budou mít "radost" děti z V.B.

Děkujeme všem zúčastněným dětem, učitelům a zvláště paní Liškové za organizaci projektu a už se těšíme na ten další, desátý!

Fotografie ze slovenské školy, čteme dopisy slovenských dětí 

Rozdávání slovenských záložek 

Zobrazeno: 296