Pozvánka na přednášku pro rodiče na téma Děti online aneb co hrozí dětem na internetu

Vytvořeno: úterý 20. březen 2018 19:56

Vážení rodiče,

v rámci projektu „Zkvalitnění vzdělávacího procesu na ZŠ a MŠ Jarov formou podpory pedagogů, dětí a žáků i jejich rodičů“ (reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0004281) si Vás dovolujeme pozvat na přednášku lektorů Centra bezpečnějšího internetu (www.saferinternet.cz)

Děti online aneb co hrozí dětem na internetu

Přednáška se uskuteční v úterý 24. dubna 2018 od 17,00 do 18,30 hodin v budově základní školy.

Podrobnosti k programu  a informace o projektu Safer Internet Centra najdete na webových stránkách školy pod odkazem Projekty – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Počet míst na přednášce je omezen. Rezervaci místa je nutné provést mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás.

Attachments: