Vítáme vás na stránkách lll.B

18.10. 2018

Ve středu jsme vyjeli autobusem na celodenní výlet.

Navštívíli jsme libereckou zoo a vyvezli se lanovkou na Ještěd.

Přepis zážítků ze včerejška od žáků:

" Dnes jsme celý den strávili v Liberci. Dopoledne jsme byli v zoologické zahradě. V poledne jsme se naobědvali. Měli jsme řízek mezi dvěma chleby. Pak jsme nasedli do autobusu a jeli na Ještěd. Na Ještěd jsme vyjeli lanovkou. Nahoře jsme si dali večeři. K večeři jsme měli rajskou omáčku s knedlíkem. Pak jsme měli zmrzlinu. Viděli jsme krásný zápád slunce."

" Dnes jsme byli v Liberci. V ZOO byli bílí tygři. K obědu byl řízek mezi chleby. A jeden slon tam lámal větve. Pak jsme lanovkou vyjeli na Ještěd. Tam jsme měli k večeři rajskou omáčku. Viděli jsme západ slunce. Bylo to skvělé."

Fotografie středa

Za kolektiv dospělých,

Oksana Maskaluková.

17.10.2018

Ahojka všem doma!
Posíláme pozdrav z Prezidentské chaty v Janově nad Nisou.
Užíváme si krásné přírody a skvělého jídla. Posíláme pár fotografií.

Fotografie ze ŠVP

Přepis zážítků ze dneška od žákyni:

"Nejdříve jsme byli na snídani a potom pouštět draky. Moc mi to nešlo. No a co asi bylo dál? Á už vím!!! Jeden s tím mým se navzájem zamotaly. Nakonec jsem je rozmotala. Potom jsme byli na obědě. Potom jsme měli polední klid. Hodně dlouho. ( poznámka učítelky - polední klid od 13:00 do 14:00 :-)) Po té jsme hráli hru na body. Skončili jsme 1!!!!!!!    Byli jsme na rozhledně Královka. Pak jsme byli na hřišti."

Děti jsou v pořádku. Všechny zdravíme.

Za kolektiv dospělých,

Oksana Maskaluková.

Dobrý den všem,

škola v přírodě proběhla bez problémů  se slovy "škoda, že byla tak krátká"! Děkuji p.vych. Maskalukové za písemné příspěvky na naše stránky a dětem za ochotu spolupracovat, v neposlední řadě p. uč. Zahálkové za zdravotní ochranu. Program byl sice vyčerpávající, ale velmi zajímavý. Hlavně že nám vyšlo počasí. Dále chci poděkovat rodině Novotných, vědí za co. Téměř vše jsme utratili - zbylo 120,- Kč. S Vaším souhlasem přidám k tř. fondu. Děti Vám určitě už vyprávěly, fakt to byla "bomba" i za mne. Ale teď už k normálu: Příští pondělí a úterý jsou podzimní prázdniny, sejdeme se tedy s dětmi až ve středu 31.10.2018.

Za mne vše, přeji hezký zbytek dne i prodloužený víkend.

Dana Pelcová