Vítáme vás na stránkách lll.B

Dobrý den, vážení rodiče a přátelé III.B,

po letní odmlce se opět hlásím ke slovu a přeji všem šťastné vykročení do nového školního roku.

Září bude rozjezdové po všech stránkách, proto Vás poprosím, abyste mi byli nápomocni v zavedení určitého režimu a hlavně jeho dodržování.

Od letoška budou mít děti angličtinu 3krát týdně a hned zítra by si měly přinést pracovní sešit Aj, který si měly ponechat.  Dále je žádoucí přinést box  a květiny (kdo si bral). Od zítřka jedeme podle rozvrhu - připomínám 5. hodinu je Hv !!!   Stačí vybavený penál, učebnice, svačina + pití (sirup, kdo může) a samozřejmě vhodné přezutí.

14.-19.10. jedeme na školu v přírodě do Janova nad Nisou (Prezidentská chata). Vše jsem zařídila přes léto a Vás prosím, abyste neotáleli s placením. Je nutné zaplatit celou sumu do 14.9.!!! Všechny důležité informace dostanou děti zítra a Vám je předají odpoledne.

Zatím vše, držím pěsti, ať se daří. D. Pelcová