Vítáme vás na stránkách ll.B

.19.05.2018

Pozvánka na přednášku pro rodiče na téma Literatura pro děti

Vážení rodiče,

v rámci projektu „Zkvalitnění vzdělávacího procesu na ZŠ a MŠ Jarov formou podpory pedagogů, dětí a žáků i jejich rodičů“ (reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0004281) si Vás dovolujeme pozvat na přednášku lektorů Centra bezpečnějšího internetu (www.saferinternet.cz)

Děti online aneb co hrozí dětem na internetu

Přednáška se uskuteční v úterý 24. dubna 2018 od 17,00 do 18,30 hodin v budově základní školy.

Podrobnosti k programu  a informace o projektu Safer Internet Centra najdete na webových stránkách školy pod odkazem Projekty – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Ještě zbývá několik volných míst, je možné se zúčastnit i bez rezervace.

Těšíme se na Vás.

23.12.2017

Fotografie z akce

Dobrý den, milí rodiče,

dnes přicházím s výbornou nabídkou divadelního představení. Jedná se o dětskou operu "Jeníček a Mařenka". Režíroval ji mladý Forman a dětskému publiku se velmi líbí. Koná se v Karlínském divadle 29.5.2018 v 11.00-13.05 h. Oběd bych domluvila. Vstupenka stojí POUZE 150,- Kč na osobu. Mám to ze známosti, proto potřebuji vědět co nejdříve, zda do toho půjdem - já bych šla. Dejte mi prosím vědět na můj školní mejl a to do středy - mám ten den volat počet vstupenek.

Předem děkuji za rychlou odpověď a přeji hezké odpoledne.

D. Pelcová