název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Vítáme vás na stránkách l.B

P1010175

Milé děti, vážení rodiče!

Na těchto stránkách se budete dovídat novinky ze života naší třídy, probrané učivo a plánované akce.

Na spolupráci s Vámi se těší paní učitelka Hanka Kačírková!


7.12.2018

Probrané učivo do pátku 7.12.2018

Slabikář - do str. 16

Malá písanka do str. 9

Matematika - do str. 43 + 45, 2,3/46

Prvouka - do str. 36, Advent, lidové zvyky

Dú: procvičovat čtení, sčítání a odčítání v oboru 5 (6)
       PRV str. 36 - obrázek
      přinést peníze nebo sady fotografií

Další informace:

1. Děkuji paní Vrbovské za doprovod na loutkové divadlo Turecký ostrov.

2. Děkuji všem za příspěvky na krmení ptáčků, ve středu jsme poprvé přikrmovali. Také děkuji panu Matějičnému za zhotovení budky pro ptáčky. V této činnosti budeme pokračovat celou zimu. Pokud si na ptáčky vzpomenete při nakupování, budou jistě rádi!

3. Ve středu se na naší škole rojili malí čerti, andělé i Mikuláš. Nadělovali sladkosti, ale také četli z knihy hříchů! Leckterý žáček se netvářil statečně, ale básničky a písničky vše spravily.

4. Dnes dostaly děti domů sadu fotografií. Prosím v pondělí 250,- Kč za 1 sadu  nebo vrátit celou sadu neporušenou zpět.

5. Ve čtvrtek 13.12. přijede do školy anglické divadlo. Do tělocvičny se půjdeme podívat 2. vyuč. hodinu. 50,- Kč platím z TF.

6. Všechny vás srdečně zvu na sobotní slavnost, kterou organizují vyučující výtvarných kroužků, dramatický kroužek a školní družina. Akce začíná ve 14 hodin vernisáží dětských prací, jimiž ožije školní půda, od 15 hodin začnou dílničky pro rodiče s dětmi v budově ŠD, zároveň se tamtéž otevře kavárna. V 16 hodin se pak slavnostně rozsvítí stromeček v atriu školy.

Pokud možno klidný předvánoční čas přeje Hanka Kačírková


30.11.2018

Probrané učivo do pátku 30.11.2018

Živá abeceda - hotovo kromě č.6d
Slabikář - do str. 11

Malá písanka do str. 3

Matematika - do str. 39

Prvouka - do str. 35

Dú: procvičovat čtení, sčítání a odčítání v oboru 5

Další informace:

1. V pondělí nás čeká slovenské divadlo v Domě národnostních menšin. Odchod cca v 8.30 hod. , návrat cca do 11.hodin. Doprovod zajištěn.
S sebou batoh, svačinu, pití, vestu, doklad MHD, penál, přezůvky.

2. Tento týden jsme absolvovali představení U Hasičů, naše děti se chovaly hezky (oproti cizím dětem v divadle), zaslouží pochvalu. Díky za doprovod paní Vrbovské.

3. Peníze za fotografie (250,- Kč/sada) posílejte až po jejich zhlédnutí, zatím žádné peníze nevybíráme.

Příjemný začátek adventu přeje Hanka Kačírková

 


28.11.2018

Doprovod do Planetária je také zajištěn, děkuji mamince Kubíčka.

 


25.11.2018

Doprovod na akce 28.11. a 3.12. je díky mamince Matyase zajištěn.

HK


23.11.2018

Probrané učivo do pátku 23.11.2018

Živá abeceda - do str. 81 + tiskací písmena S - I

Matematika - do str. 35 + 37

Prvouka - do str. 31

Dú: Procvičovat sluchovou analýzu a syntézu slov, hláskovat slova, poznat, zda slovo obsahuje či neobsahuje hledanou hlásku.

Další informace:

1. Děkuji vám za zpětnou vazbu v ŽK k hodnocení za I. čtvrtletí.

2. Příští středu 28.11. jdeme do divadla U Hasičů na program Vánoční stromeček. Odchod ze školy po 1. hodině, s sebou batoh, svačinu, pití. penál, doklad MHD, reflexní vestu, přezůvky.
Prosím někoho z řad rodičů či prarodičů o doprovod. Dějte mi, prosím, vědět mailem. Děkuji.

3. Ve čtvrtek 29.11. proběhne avizované fotografování jednotlivců. Děti včera dostaly kartičku, na které prosím zaškrtnout a podepsat souhlas s fotografováním, nebo napsat nesouhlasím s fotografováním, podepsat a poslat do školy co nejříve. (GDPR :-)).
Pokud po vyfotografování nebudete sadu chtít, můžete ji vrátit.

4. Blíží se čas Vánoc a s ním i čas besídek. Na schůzkách jsme se domluvili na setkání naší třídy s vámi. Bohužel, družinová klubovna je vytížená, "besídku" tedy plánujeme s paní Liškovou na 18.12. (úterý) cca od 17 hodin (upřesníme) v naší třídě 1. B. (Změna proti minulý týden avizovanému čtvrtku). Budeme rády, když se budete podílet na malém občerstvení (vzorky cukroví, slané dobroty. My zajistíme varné konvice a skleničky, pro děti bychom z TF koupily nějaké to "šampáňo". Zbylé občerstvení bychom využili na třídní besídce v pátek 21.12.

Třídní besídka proběhne dopoledne při vyučování. Bylo by pěkné, kdyby si děti připravily něco, čím pobaví ostatní - hra na nástroj, kouzelnická vystoupení, scénky, vtipy, takové "Ukaž, co umíš".
Jelikož Ježíšek chodí u Vás doma, ve škole bychom nadílku pojali jako tombolu. Děti mohou přinést jeden dárek - ne moc drahý, třeba, co doma nevyužijete. Kdo dárek přinese, bude moci losovat o jiný.

Občerstvení nechám na Vás - cukroví, slané mlsání, nakrájené ovoce nebo zeleninu, něco k pití apod. Uvidíme, kolik toho zbude z úterý.

5. V pondělí 3.12. se zúčastníme slovenského představení v Domě národnostních menšin u I.P.Pavlova (pohádka Turecký ostrov), prosím, přemýšlejte také, kdo by nás mohl doprovodit. A do třetice ještě do Planetárie dopoledne 18.12. před besídkou. Na 13.12. objednala p. Homolová do tělocvičny divadlo v AJ, doprovod nebude nutný :-).

Klidný předadventní víkend přeje Hanka Kačírková

 

 


16.11.2018

Probrané učivo do pátku 16.11.2018

Živá abeceda - do str. 73
                      - vystříhnout písmeno I,i,í + slabiky

Matematika - do str. 31

Prvouka - do str. 27

Dú: číst str. 72, 87

      vyjádření k hodnocení v ŽK

      vystříhnout písmeno I,i,í + slabiky si. li  mi, pi, sí,lí, mí, pí

Další informace:

1. Ve sběrové soutěži jsme se umístili poslední. Nejlepší sběrač ze třídy byl Kubík! Gratulujeme!

2. Děkuji paní Nejedlé za doprovod na velmi pěknou besedu se spisovatelkou Ester Starou a za pořízení fotografií. Děti by Vám měly přinést přihlášku do knihovny (není to povinné, ale myslím, že jsou teď ve věku, kdy je knihy zajímají a dychtí po čtení, je to zadarmo).

3. Vysvětlivky k známkování: známka v kroužku je z většího testu či písemné práce, vykřičník znamená, že se něco nepovedlo a nechtěla jsem  psát špatnou známku, jednička podtržená ohlašuje práci bez chyby. Jednička "s fouskem" (mínus) je se objeví při drobných nedostatcích. Jelikož máme čtvrtletí, začnu do ŽK používat i dvojku.

4. I. čtvrtletí je za námi, v ŽK vzadu mají žáci hodnocení. Do řádku "Vyjádření rodičů" prosím napište, jak 1. čtvrtletí vnímáte očima rodičů.

5. Příští týden v úterý nás čeká program Žilo, bylo jedno město (10,- Kč na žáka). Do třídy místo VV přijde lektor ze sdružení Koniklec (program zaměřený na ekologii).

6. Vánoční besídku plánujeme s paní Liškovou nejspíše na poslední čtvrtek u nás ve třídě nebo v klubovně ŠD. Pokud již odjíždíte na dovolenou, dejte mi vědět, abych s vašim dítkem nepočítala na sólo apod.
My zajistíme program a varnou konvici, pohoštění (vzorky cukroví) je na vás :-).

Užijte si sváteční víkend!

Hanka Kačírková

 


Probrané učivo do pátku 9.11.2018

Živá abeceda - do str. 63 + str. 87, 2 cvičení
                      - vystříhnout písmeno E,e, é + slabiky s písmeny 

Matematika - do str. 29 (rozklady čísel)

Prvouka - do str. 25 (Obec)

"Králící" - vše kromě číslic 6 - 9

 

Další informace:

1. Děkuji všem za účast ve sběrové akci.

2. Úterní výlet (až na jízdu autobusem) se vydařil, děti byly hodné a poslouchaly. Snad si to užily.

3. Ve čtvrtek 15.11.2018 půjdeme do knihovny Vozovna na besedu se spisovatelkou E. Starou. odchod v 9.45 od školy, návrat cca na 5. vyuč. hodinu. S sebou děti nic nepotřebují, půjdeme pěšky bez batohů. Doprovod p. Nejedlá.

4. Plánované předvánoční výlety nebudu organizovat, máme hodně mimoškolních akcí v Praze a ŠD pořádá několik výletů i pro 1. ročníky.

5. V úterý 20.11. přijde lektorka ze sdružení Koniklec - program Žilo, bylo jedno město se koná u nás ve třídě 3. a 4. hodinu, vstupné 10,- Kč zaplatím z TF.

H. Kačírková


5.11.2018

Připomínám zítřejší "výlet" do Muzea hl. m. Prahy na výstavu a výtvarnou dílnu. Děti nemusí mít ŽK, úkoláček, domácí úkoly, čtení i PRV přinesou ve středu. Přezůvky a EATS necháme ve škole.

Dále připomínám sběr papíru (úterý, středa).

Děkuji Kačírková

 


Probrané učivo do pátku 2.11.2018

Živá abeceda - do str. 57 + str. 86
                      - vystříhnout písmeno U,u, ú, ů+ slabiky s písmeny u,ů

Matematika - do str. 25/1,2

Prvouka - do str. 21 ovoce a zelenina

"Králící" - str. 18

Další informace:

1. Děkuji všem za vzorky ovoce a zeleniny na výstavu.

2. Při práci se skládací abecedou jsem zjistila, že děti nemají v pořádku desky s písmeny, některá chybí ( hlavně slabiky), písmenka mají uspořádána chaoticky. Desky putují domů a prosím o přeskládání - stejá písmena na sebe, stejné slabiky na sebe, děti je mají po jednom, tudíž plné desky. Písmen bude ještě moc. Při skládání v tom chaosu nemohou najít správnou slabiku a písmeno.

3. Dnes jsem zkoušela několik žáků ze čtení (str. 86). Většina četla plynule, ale našli se tací, kteří si pletli písmena, četli po písmenech, potom spojovali do slabik, používali tzv tiché čtení. Tent způsob děti později zdržuje a čtení není plynulé. Je třeba od začátku získat správné návyky, zlozvyky se potom hůře odnaučují. Při čtení pomáhá dětem podložka (pomocníček), ukazování prstem, obloučky pro vázané čtení...  Umíme 7 písmen, děti by je měly bezpečně poznat a nezaměňovat.

4. V úterý 6.11.2018 půjdeme na výtvarnou dílnu slovenského ilustrátora Vladimíra Krále , která se koná v Muzeu hl. m. Prahy. V rámci dílny je možnost muzeum si prohlédnout. 
Odjezd v 8 hodin od školy, návrat snad do 11.40 hodin, doprovod paní Pacalajová.
S sebou batoh, svačinu, pití, doklad MHD, reflexní vestu, čip na oběd. Učebnice na EATS a přezůvky necháme ve škole.
Vše je zdarma.

5. Připomínám sběr starého papíru - 6.11. a 7.11. od 7.00 do 8.00 hodin, od 14.00 do 15.00 hodin.

Hezký víkend přeje Hanka Kačírková


26.10.2018

Probrané učivo do pátku 26.10.2018

Živá abeceda - do str. 53
                      - vystříhnout písmeno O,o + slabiky s O (i dlouhé)

Matematika - do str. 23

Prvouka - do str. 20, ovoce a zelenina
                děti mohou přinést vzorky na vystavku

"Králící" - str. 32,33
"Pejsek" - číslice 0

Další informace:

1. Dnes jsme se zúčastnili výstupu projektu třídy V.B k výročí založení ČSR.

2. Ve středu jsme měli třídnickou hodinu, vyplynulo z ní mnoho poučného (naučil jsem se zpracovat míč, naučila jsem se, jak být kamarádka, ale také že některé děti ubližují ostatním) Budeme s tím i nadále pracovat.

3.Děti si na prázdniny nesou domů vyprat ručníky a TV. Po prázdninách nás snad nečeká nic mimořádného a budeme se učit podle rozvrhu.

4. Děkuji za listy na VV, bylo jich tolik, že jsme je zpracovávali ještě ve středu místo ČJ. Práce byly velmi zdařilé.Také proběhla kontrola  výtvarných prací ze strany vedení školy, dostali jsme pochvalu :-).

Užijete si prázdniny a sváteční neděli, pokud budete v Praze, vezměte děti podívat se po stopách historie. Už se těším, co mi budou ve středu povídat.

Hanka Kačírková


19.10.2018

Probrané učivo do pátku 19.10.2018

Živá abeceda - do str. 43
                      - vystříhnout písmeno L,l + slabiky s a,á

Matematika - do str. 18+1/19

Prvouka - do str. 17 jehličnaté stromy a keře
                Dú - 2 listy - frotáž (děti vysvětlí), nalepit na str. 17

"Králící" - str. 28,29 - horní klička
"Pejsek" - číslice 1,2,3,4,5 bez řádků s nulou a sedmičkou

Další informace:

1. Děkuji všem za účast na TS a včasné zaplacení peněz do TF.

2. Na VV (úterý) - listy (vylisované, nepřeschlé a nezkroucené, přiměřená velikost - budeme tvořit skřítky podzimníčky).

3. Ve středu jsme byli na návštěvě ve školní knihovně, hodně dětí si vypůjčilo knihu. Knihy se vracejí cca do měsíce, případně se po domluvě s paní Liškovou lhůta prodlouží. Knihovna je otevřená v pondělí o velké přestávce.

4. Ráda bych Vás informovala o výskytu vyrážky virového původu ve třídě, provází ji zvýšená teplota, je prý nakažlivá, ale ničím se neléčí - jak přišla, tak odejde. Sledujte zdravotní stav vašich dětí.

Příjemný víkend přeje Hanka Kačírková


12.10.2018

Probrané učivo do pátku 12.10.2018

Živá abeceda - do str. 37
                      - vystříhnout písmena S,s,M,m,A.a a slabiky sa, ma i v dalších variantách (do školy do zásobníku)

Matematika - do str. 17

Prvouka - do str. 15 - listnaté stromy

"Králící" - do str. 31, 28,29 vynechat
"Pejsek" - do str. 3 - bez nuly

Další informace:

1. V pondělí 15.10. jdeme poprvé do divadla U Hasičů na Kocourka Modroočka. Doprovod zajištěn.

   Začátek v 9.30, návrat do cca 11.30 hodin, vstupné 80,- Kč hradím z třídního fondu.

   S sebou: batoh (aktovku nepotřebujeme), svačinu, pití, reflexní vestu, doklad na MHD (Lítačka, OP ...), přezůvky a penál. Děti dostaly vyjímečně úkol na víkend - papír se "slzičkmi", přibalí ho také do batohu.

2. V úterý nebudou děti půlené, paní Pacalajová spojí obě půlky ve třídě.

3. Třídní schůzka se koná v úterý 16.10. v 18 hodin, schůzka s vedením školy pro třídního důvěrníka a pro zájemce se koná v 17.35 minut v "Červené" družině.

4. Ve středu se půjdeme 4. hodinu (místo TV) podívat do školní knihovny, kde budeme besedovat o knížkách s paní Liškovou. Děti si budou moci knihy i vypůjčit, školní knihovna bývá otevřená v pondělí o velké přestávce.

5. Hodně dětí zapomíná úkoly a nemá podepsané notýsky, prosím o každodenní kontrolu.

6. Děkuji všem, kteří pomohli dětem nasbírat přírodniny na výstavku a "zaváření".

7. Dětem se moc pěkně povedla jabloň při VV, uvidíte na schůzkách :-).

Příjemný víkend přeje Hanka Kačírková

 


05.10.2018

Probrané učivo do pátku 5.10.2018

Živá abeceda - do str. 31

Matematika - do str. 16, dvojky na str. 15 nepsat

Prvouka - do str. 14, dolepit nebo dokreslit plod, list, větve,kůru 

"Králící" - do str. 17 + str. 19 - 27 uvolňovací cviky - zápěstí, loket rameno, správné sezení
"Pejsek" - druhá strana Králíků - číslice 2, poslední řádek ne

Další informace:

1. V pondělí 8.10. nás čeká beseda s Policií ČR - 2. vyučovací hodina.

2. Zavařujeme podzim - do velké láhve ukládáme podzimní suché plody, šišky, větvičky. Do láhve se vejde omezené množství, ať děti nenosí šišky apod. po kilech :-). Mohou přinést na výstavku větvičky stromů, kůru.

3. V ŽK str. 2 mají zapsanou třídní schůzku, prosím o podpis. Na TS prosím další příspěvek na mimoškolní aktivity.

4. Děti nesou domů sadu písmen (už to začíná... :-( ). Prosím vystříhnout jenom velké a malé písmeno Ss a Mm, podepsat každé a poslat do desek na písmena nebo poslat v deskách, pokud jsou ještě doma. Slabiky sa, si apod. zatím nestříhat.

Zbytek sady zůstane doma!

Hezký víkend přeje Hanka Kačírková

 


27.09.2018

Probrané učivo do pátku 27.9.2018

Živá abeceda - do str. 21

Matematika - numerace 1 - 5, do str. 14, Dú dopsat jedničky :-(

Prvouka - do str. 1

"Králící" - do str. 17 + str. 22 + str. 24,25 - uvolňovací cviky - zápěstí, loket rameno, správné sezení
"Pejsek" - druhá strana Králíků - číslice 1 (nulu ne)

Další informace:

1. V pondělí se 2. vyučovací hodinu zúčastníme programu prevence Bezpečný kontakt se psy, cena za třídu je 1050,- Kč, uhradím z TF.

2. Od tohoto týdne  již děti v pondělí a v úterý půlíme na ČJ a M (paní Pacalajová), druhá polovina bývá v některé učebně ve ŠD.

3. Prosím zapisovat do ŽK všechny absence - i zaspání :-).

4. Prosím o dohled, aby děti měly ořezané pastelky v penále.

5. Již si můžete zapsat do diáře k datu 16.10. třídní schůzky (od 18.00 hodin), třídní důvěrník dochází na schůzku s vedením školy cca v 17.40 hodin.

Příjemný prodloužený víkend přeje Hanka Kačírková


21.09.2018

Probrané učivo do pátku 21.9.2018

Živá abeceda - do str. 17

Matematika - numerace 1 - 5, do str. 11

Prvouka - do str. 10

"Králící" - do str. 14 - uvolňovací cviky - zápěstí, loket rameno, správné sezení

Další informace:

1.  Některé děti nemají stále v pořádku krabici na VV - doplněnou dle seznamu.

2. Domácí úkoly by děti měly psát pastelkami, ne tužkou nebo gel. fixy. Je nutné ručičku uvolňovat, brzy začneme psát číslice.

3. Moc prosím, abyste dětem nadepsali v úkoláčku další stránku - datum týdne od - do... Děkuji.

4. Od pondělí 24.9. budeme mít "půlené" vyučování, děti budou rozdělené podle skupin v povinné angličtině. Jedna polovina se bude učit v budově ŠD s paní Pacalajovou.

Hezký víkend přeje Hanka Kačírková


 14.09.2018

Probrané učivo do pátku 14.9.2018

Živá abeceda - dopravní výchova do str. 9 nahoře

Matematika - numerace 1 - 3 do str. 8

Prvouka - Ve škole, do str. 7

"Králící" - do str. 9 - uvolňovací cviky - zápěstí

Další informace:

1. Velké poděkování za rozstříhání číslic a složení kostky :-)!

2. Prosím 3 rodiče o podepsání ŽK - str. 4,5.

3. Prosím o kontaktní e-mail, pokud jste tak ještě neučinili. Ostatním děkuji!

4. Informace z povinné AJ (p. Homolová, Zahálková) hledejte na našich stránkách po rozbalení záložky 1.B pod rozvrhem hodin. Sledujte také  ŽK - str. 26.

5. V Akcích třídy dole najdete někdy i obrázky z VV.

    První hodina VV proběhla hekticky, děti v krabicích nemají pomůcky podle seznamu, chyběly vodové barvy, voskovky, pomůcky byly nevybalené z originálního obalu, tudíž nepodepsané... 

Děti zatím pracují se zájmem, hezky zpívají, ale jsou hodně upovídané, snad se to brzy usadí.

Užijte si víkend bez úkolů!

Zdraví Hanka Kačírková


 10.09.2018

1. Informace ze ŠJ

Dnes mají děti v ŽK na straně 27 vlepený proužek ze ŠJ, na kterém jsou přihlašovací údaje do systému přihlašování obědů.

Za jménem dítěte - první číslo = Uživatelské jméno
                        - druhé číslo = Heslo

 

2. Dále prosím o podpis ŽK - str. 4,5.

3. Zítra dám dětem domů "oříšek" pro rodiče - složit kostku na matematická kolečka. Kostka se skládá ze dvou částí, jde otevírat a slouží jako krabička pro úschovu koleček. Nevěřili byste, kolik nepodařených oblepených kostek, které nešly otevírat,  jsem již viděla :-).

4. Také děti dostanou matematické číslice, prosím označit monogramem nějakým popisovačem DVD - zalaminováno.

5. Několik dětí nemá obal A4 na M, ŽA a PRV, pošlete po dětech, zvládnou je obalit samy.

Zdraví Hanka Kačírková


07.09.2018

Probrané učivo do pátku 7.9.2018

Živá abeceda - cesta do školy str. 4,5

Matematika - vybarvování květin str. 4

Prvouka - pravidla chování ve škole i mimo školu

"Králící" - str. 2 - Kotě

Další informace:

Tak máme zasebou první školní týden, podle ohlasů dětí se jim zatím do školy chtělo a těšily se.

Naučili jsme se hodně nových věcí ze života prvňáčka - zdravení, poprosit a poděkovat, tykání a vykání, jak si říci o slovo... Prohlédli jsme si celou školu od sklepa až po půdu, už nikdo nezabloudí. Také umíme nové písničky (Když máš radost, Kočka leze dírou, Ivánku náš, Chovejte mě, má matičko) a básničku Vesele do školy. Kreslili jsme, poslouchali pohádky o pejskovi a kočičce, připomněli si pravidla bezpečnosti na silnici, cvičili jsme postřeh a paměť, orientaci v prostou (vpravo, vlevo, nahoře, dole...). I na tělocvičnu došlo.

1. Příští týden se budeme učit 4 hodiny, ještě nebude EATS, ve čtvrtek již začíná sborový zpěv.

2. V úterý budeme potřebovat pomůcky na VV, pošlete!

3. Dvanácti dětem chybí v ŽK podepsané Řády (str. 4,5). ŽK mám nyní u sebe, doplňte do úterý).

4. Při absenci prosím zapisovat omluvenku na str. 34.

5. Prosím označit čipy do jídelny jménem. Pokud ho ještě nemáte, pořiďte u paní hospodářky ráno před 8 hodinou nebo pošlete peníze po dětech.

Spousta dětí ještě nemá uhrazené stravné!

6. Děkuji všem za sponzorské dary, skříně jsou plné :-)!

7. Prosím o pravidelnou kontrolu notýsku - podpis.

8. Nezapomeňte na kontaktní maily, prosím!

Příjemný víkend přeje Hanka Kačírková

 


5.9.2018

Vážení rodiče,

děkuji vám za dosavadní spolupráci a za materiální pomoc třídě.

Mám prosbu ohledně ŽK - většina rodičů nepodepsala Školní řád a hodnocení (str. 4,5 - každou stranu zvlášť).
Také jsem dostala velmi málo kontaktních e-mailů.

Dále bych prosila dodat vyplněné dotazníky, pokud jste tak již neučinili.

TV budeme potřebovat na pátek, VV nejpozději v úterý, někteří přinesli pomůcky nepodepsané a neoznačené.

Dnes jsme strávili dopoledne s Pejskem a Kočičkou, děti plnily úkoly a kreslily. Téměř polovina dětí nedrží tužku správně, prosím, dohlédněte na to, i když si doma kreslí pro radost.

Děti jsou zatím šikovné!

Zdraví Hanka Kačírková

 


Organizace 1. školního dne a dalších týdnů:

3.9.2018 - slavnostní zahájení školního roku v atriu školy v 8.00 hodin

8.00 - 8.45 děti v kmenové třídě

                 rodiče strávníků v ŠJ přihlásí děti ke stravování v jídelně u paní hospodářky Z. Košátkové

8.50 - děti odcházejí do ŠD nebo domů (v ŠD hlídají netřídní učitelé)

       -  rodiče se zúčastní třídní schůzky s třídní učitelkou a vychovatelkou ŠD, paní Bc. Olgou Liškovou

Na schůzku prosím přineste 1000,- Kč na nákup pomůcek a školních potřeb pro vaše děti.

 

2. den - úterý 4.9.2018 vyučování končí v 9.40 hodin, ŠD již bude v provozu

3. - 5. den - středa - pátek - vyučování končí v 10.35 hodin

2. týden vyučování končí v 11.40 hodin

3. týden se budeme učit podle rozvrhu hodin (ČT do 12.35 hodin)

 

Tzv. půlené vyučování bude zajišťovat Bc. Petra Pacalajová, stejně tak 5. vyuč. hodinu PČ ve čtvrtek.
AJ vyučují paní Mgr. Petra Homolová a paní Mgr. Marie Zahálková.

Školní družina přebírá děti po skončení vyučování a denně funguje do 18.00 hodin kromě pátku, to je třeba děti vyzvednout nejpozději do 17.00 hodin.

EATS pro zájemce začne v týdnu od 17.9.2018.

Sborový zpěv (nepovinný předmět) bude vyučován ve čtvrtek od 14.00 do 14.45 hodin od 13.9.2018.

Další nabídku kroužků najdete na našich stránkách a v ŠD.

Hana Kačírková

Zobrazeno: 9901