název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Vítejte na stránkách l.A

24. 6. 2018

Učebnice AJ - učebnice angličtiny budou děti potřebovat i příští školní rok. Pokud je máte doma, nevyhazujte je, jinak byste museli zbytečně kupovat nové!

Třídní fond - připomínám, že do pátku 29. 6. je třeba zaplatit 500,- Kč na nákup nových pracovních sešitů a sešitů do 2. třídy. 

Příští týden se budeme učit už jen trošičku:-). Budeme přebírat pomůcky a učebnice od starších spolužáků (učebnice zůstanou přes prázdniny ve škole), budeme předávat naše pomůcky do budoucích prvních tříd, budeme uklízet třídu od ztrát a nálezů a postupně budeme nosit domů vše potřebné. Ve středu budou děti potřebovat velkou tašku na kufříky. Když bude hezky a budeme mít splněn denní plán, vyrazíme na hřiště. Vybavte proto prosím své děti sportovnějším oblečením, obutím a pokrývkou hlavy. Cvičební úbory už mohou zůstat doma, klasický tělocvik už mít nebudeme. 

Vysvědčení - vyučování bude v pátek 29. 6. 2018 pouze 1 vyučovací hodinu. Po konci vyučování (8,45) budou děti odcházet do školní družiny, popř. budou-li mít lísteček, budou uvolněni k samostatnému odchodu nebo odchodu s doprovodem. Provoz školní družiny je omezen pouze do 14 hodin! Nevyzvednutá vysvědčení budou uložena v kanceláři školy. 

 

18. 6. 2018

Prosím rodiče, aby v posledních dnech školního roku sledovali aktivně webové stránky třídy. Postupně budu přidávat informace k ukončení školního roku. 

Uvolnění z vyučování - plánujete-li odjezd na dovolenou dříve než skončí školní rok, je třeba požádat prostřednictvím třídní učitelky ředitele školy o uvolnění. Potřebný dokument je ke stažení zde . 

Vysvědčení - bude vydáno v pátek 29. 6. 2018. Děti, které se nebudou moci v tento den dostavit do školy, si vysvědčení mohou vyzvednout po telefonické dohodě v kanceláři školy po dobu prázdnin, popř. jim bude vydáno v září. Vysvědčení dále mohu vydat na základě žádosti rodičů (mail, lísteček) jiné zodpovědné osobě starší 18ti let. 

Vyučování v příštích dnech - tento týden doprobereme chybějící učivo, příští týden v závislosti na počasí budeme vyučování trávit venku/ve třídě projektovými aktivitami. Vše budu postupně upřesňovat. V pátek 29. 6. 2018 bude vyučování pouze 1 vyučovací hodinu. Poté budou děti odcházet buď domů (prosím o lísteček, že je čekáte ve vestibulu školy) nebo do školní družiny. Sledujte prosím informace školní jídelny a hlavně školní družiny - mívá v tento den zkrácenou provozní dobu!!!

Odnášení pomůcek - do konce školního roku musíme vyklidit třídu od pomůcek. Prosím rodiče, aby ve středu 27. 6. vybavili děti velkou taškou na kufřík, cvičební úbor, ručník a další drobnosti, které ve třídě máme. Kdo odjíždí dříve, pošlete tašku poslední den docházky Vašeho dítěte.

Nové učebnice - učebnice budu dětem rozdávat až na začátku nového školního roku.

Pomůcky - seznam pomůcek pro druhý ročník bude zveřejněn do konce školního roku na této stránce dole v přílohách. Pomůcky nemusí být nové, ale funkční.

Třídní fond - vyúčtování letošního třídního fondu zveřejním do konce školního roku také na této stránce dole v přílohách. Pro příští školní rok budu vybírat 500,- Kč na pracovní sešity a sešity, abych je mohla přes prázdniny objednat. Peníze prosím pošlete po VAšich dětech do konce školního roku. Pro příští školní rok již máme objednané nějaké kulturní akce, proto je pravděpodobné, že na začátku školního roku budeme třídní fond navyšovat. 

Žákovské knížky - žákovské knížky je třeba před koncem školního roku odevzdat. Budu je vybírat již v průběhu tohoto týdne, doplňte prosím případné chybějící omluvenky. Žákovské knížky budou dětem po uplynutí doby nezbytné archivace vráceny. 

Další informace budu přidávat postupně. Pokud by Vám něco nebylo jasné či nějaké info chybělo, dejte mi, prosím, vědět. 

 

 

Děkuji všem za dnešní hojnou účast na Slavnosti, podporu dětí, za přinesené občerstvení (co zbylo, dojíme zítra), za pomoc při úklidu družiny po akci. 

Pěkný večer, K. P. 

 

17. 6. 2018

Slavnost Slabikáře již zítra! Sejdeme se v 16 hodin v družině v červené třídě (poslední dveře). Pokud byste se opozdili, prosím zvoňte na koncovou družinu - zvonek Bc. Lišková. 

Občerstvení můžete poslat ráno po dětech, popř. donést do 13,30 hodin do školy nebo až přímo na slavnost. Nezapomeňte prosím přinést dárek svému dítěti ve formě knihy - k jeho předání budete na konci programu vyzváni. 

Od 15,30 budu chystat učebnu v družině, pokud by někdo z rodičů měl chuť a sílu pomoci, budu ráda. 

K. P. 

13. 6. 2018

Omlouvám se za mylnou informaci o ceně skupinové fotografie - skutečná cena je 35,- Kč. Děti, které měly ve škole více peněz, tak zaplatily správnou částku. Kdo si přinesl pouze původně plánovaných 25,- Kč, prosím rodiče o poslání doplatku. 

Připomínám nutnost vrátit knížky do školní knihovny, ještě stále jsou ve třídě hříšníci. 

Nabídka kroužku pro příští školní rok - Matematický kroužek s prvky Hejného metody pro budoucí druháky. Kroužek povede naše budoucí kolegyně Mgr. Olga Lišková ml. Metoda prof. Hejného podporuje aktivní řešení úloh, spolupráci mezi žáky, argumentaci a radost z matematiky při objevování a řešení nejrůznějších úloh. Žáci se přestanou bát kreativních postupů a získají zkušenosti, které budou moci využít i v hodinách matematiky. Přihlašování bude probíhat na začátku šk. roku. Dotazy, příp. Váš zájem o kroužek směřujte osobně slečně učitelce (moment. zastupující vychovatelka ŠD odd. pí vych. Hepové, popř. mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

 

Zobrazeno: 8574