Sbor

Informace o blížícím se vystoupení

Vážení rodiče,

dovoluji si vás pozvat na vánoční vystoupení pěveckého sboru a třídy IV.B, která pod vedením paní uč. Kaňkové nastudovala „Živý Betlém“.

Vystoupení pro veřejnost se bude konat v pondělí 18.12.2017 od 17 hodin v tělocvičně školy.

Děti si vyzvednu ze ŠD po 16 hodině, ještě budeme zkoušet. Pokud někdo odchází domů či do jiných kroužků, prosím o příchod cca v 16.15 hodin. Dětem dejte svačinu a pití na celý den. Dále prosím o sváteční oblečení na převlečení. Také dětem připomeňte, že je třeba umět text písní a říkanek J, ať před spaním trénují!

Pokud má někdo možnost vystoupení natočit a pořídit kopii nahrávky do našeho archivu, budu vám velmi vděčná.

Na setkání s vámi se těší Hana Kačírková

Download this file (Pozvánka Betlém.pdf)Pozvánka na vánoční vystoupeníUpdate this file (Pozvánka Betlém.pdf)

Vážení rodiče,

přiblížily se Vánoce a s nimi naše tradiční vystoupení. Letos bych vás chtěla pozvat na pondělí 18.12. v 17 hodin do tělocvičny, kde předvedeme krátké pásmo sami a posléze si užijete již vloni avizovaný "Živý Betlém" ve spolupráci s paní učitelkou Kaňkovou a IV.B

Zároveň bych vás chtěla poprosit, pokud děti nemají po sboru kroužky a odcházejí do ŠD, abych s nimi mohla nacvičovat o cca 15 minut déle, končili bychom asi v 15 hodin.

Děkuji za pochopení!

Hana Kačírková

2.8.2017

Nepovinný předmět Sborový zpěv bude ve školním roce 2017/18 vyučován v obvyklém čase

ve čtvrtek od 14.00 do 14.45 hodin ve třídě III.B.

První hodina proběhne ve čtvrtek 14.9.2017.

Na nové zpěváčky se těší Hana Kačírková!

Fotografie p. Hacaperkové ze závěr. koncertu

V případě zájmu je možné zkopírovat záznam koncertu od pana Štrose na flashdisk.

Oběma děkuji za spolupráci!