Volby do Rady školy

Vytvořeno: pátek 10. listopad 2017

proběhnou 12. a 13. prosince od 7.00 - 8.00 hodin a od 14.00 - 17.00 hodin.

Urna pro vhození vyplněných hlasovacích lístků bude zpřístupněna po oba dny ráno od 7.00 do 8.00 a odpoledne od 14 do 17 hodin v hlavním vestibulu školy u učitelské služby. Zde najdete také seznamy žáků jednotlivých tříd a dvě kolonky na podpis obou zákonných zástupců.

Znamená to tedy, že volit mohou oba rodiče /1 rodič = 1 hlasovací lístek/.

Hlasují zákonní zástupci žáků ZŠ.

Hlasovací lístky se jmény navržených kandidátů rozdají třídní učitelé všem žákům ZŠ v předstihu.

Vybírat budete označením  2 z kandidátů.

Pro usnadnění Vašeho rozhodování byli všichni kandidáti osloveni s prosbou o zodpovězení několika otázek či kratičkou úvahu nad nimi. Současně byli informováni, že jejich odpovědi budou zveřejněny.

Zde jsou zmíněné otázky. Odpovědi kandidátů najdete v příloze tohoto oznámení.

1. V čem spatřuji přínos mého případného zvolení do RŠ?

2. Jak vnímám současné školství, jeho největší bolesti (klady a zápory)? Jak vnímám postavení učitele, žáka?

3. Kde, v které oblasti vidím prostor pro zkvalitnění práce naší školy?

4. Jaký je můj vztah k dětem předškolního a školního věku?

5. Můžete napsat pár řádek o sobě.

Navržení kandidáti:

paní Pacalajová, Kropáčková, Meisnerová, Kocurová, Řeháková, Bolcková, Jílková

pan Svěcený, Chodorev, Žampach

Původně navržená kandidátka paní Hlavatá se rozhodla dle písemného vyjádření z 2. 11. 2017 nekandidovat.

Děkujeme za spolupráci                                                         Za ZŠ a MŠ Jarov David Hovorka