Vítáme vás na stránkách V.B

Dobrý den, budoucí žáci a rodiče třídy V.B.

V pondělí 4.9. 2017 nám začne nový školní rok 2017/2018.

Jak bude probíhat první týden?

V pondělí 4.9. začínáme od 8,00 a ve třídě strávíme jen 1 hodinu. V 8,45 končíme. Pondělní oběd bude hotov v 11,00 a chystá se tradiční rajská omáčka s knedlíkem bez masa. Zájemci o tento první oběd se napíší jmenovitě na seznam, který doručíme do kanceláře školní jídelny.

Od úterý 5.9. se již učí v plném rozsahu podle rozvrhu hodin.

Na školní pomůcky, sešity atd. budu vybírat letos 600,- Kč. V částce je započtena i cena čipu do školní jídelny - 130,- Kč. Po ukončení 5. ročníku žáci čip vrátí hospodářce školní jídelny a poplatek jim bude vrácen. Prosím o brzkou platbu.

Letos se chystají změny v placení obědů a organizaci školní jídelny. Více se dozvíte na stránkách školní jídelny.

Pokud máte zájem, aby Vaše dítě jelo letos v říjnu na zájezd do Anglie, pospěšte si s přihláškou.

Těším se na spolupráci s Vámi v novém školním roce.

Mgr. Jan Hora tř. uč. V.B

středa 6.9.

Dobrý den.

Dnešní zpráva se týká zájezdu do Anglie. Bohužel se zatím přihlásilo málo zájemců. To znamená, že podzimní termín nestíháme. Snad bude čas na delší přípravu. Náhradní termín plánujeme na jaro, co nejdříve po přijímacích zkouškách na gymnázia, tedy počátkem května. Ještě Vám chce něco napsat paní učitelka Šolcová. Já se pro dnešek loučím a předávám jí slovo.

Jan Hora

V tomto školním roce budu učit v této třídě výtvarnou výchovu a pracovní činnosti. Prosím o doplnění vybavení kufříku dle následujícího seznamu:

vodové barvy, tempery (stačí 6 barev), voskovky (nejlépe české), fixy, prašné umělecké křídy 6 barev (KOH-I-NOOR), štětce kulaté 6, 8, 10, ploché 8, 10, kelímek nebo sklenička, lepidlo (nejlépe Herkules), tuš černá, násadkové pero s hrotem (jako plnící pero), 10 špejlí, sada barevných papírů, houbička na nádobí, igelit nebo noviny na lavici, pracovní oděv (např. stará košile), role papírových utěrek.

Děkuji J. Šolcová

Zobrazeno: 2077