Vítáme vás na stránkách lV.B

trida

14.12.

18.12. - vánoční vystoupení od 17:00 hod. pro rodiče.  Sraz ve škole v 15 :45 hod. Děti , které chodí do družiny si vyzvednu. Po vystoupení cca 18 : 00 hod. si rodiče převezmou děti. Pokud dítě půjde samo, prosím písemné sdělení.

V pátek 22.12. dopoledne -   vánoční posezení - prosím rodiče o malé občerstvení pro děti.

Děkuji za spolupráci

Všem rodičům přeji klidný advent.

Kaňková

3.12.

V úterý 5.12. si ve třídě uděláme v rámci výuky literární čajovnu na téma Josef Lada a jeho dílo. Děti si mají přinést hrneček na čaj, referát o Josefu Ladovi , knihy s ilustracemi J. Lady ( pokud mají doma).

Ve čtvrtek 7.12. jdeme na výstavu J. Lady do Galerie Tančícího domu. Odchod ze školy v 8:15 hod., sraz  ve třídě,

návrat cca 11:30 hod. S sebou : batůžek, svačina, pití, přezutí, lítačka,psací potřeby. Výuka končí dle rozvrhu.

V pondělí 11.12. budeme mít kostýmovou zkoušku Živého betlému. Prosím o pomoc při přípravě kostýmu.

Zveme Vás na vystoupení, které se bude konat v pondělí 18.12. od 17:00 hod. v tělocvičně školy.

Všem rodičům děkuji za spolupráci.

Přeji krásný a hlavně klidný advent.

Kaňková Jana