Vítáme vás na stránkách lV.A

16.10.

Dopravní hřiště 17. 10. se nekoná / kolidace původního termínu s rozvrhem a EATS /

24. 10. jdeme do Toulcova dvora, program Kámen a člověk, sraz 7.55 ve třídě, odchod 8.00. S sebou baťoh, psací potřeby, přezůvky, svačinu, pití a legitku na dopravu. Cena: 100,- / žáka, hrazena z TF. Doprovod: TU, návrat kolem 12.35.

Děkuji David Hovorka

5. 10.

Dobrý den

V pátek 6. 10. 8-9.40 Finační gramotnost, dále dle rozvrhu.

Paní Mgr. Šolcová prosí na příští týden /PČ, VV, středa/ kružítko, barevnou šicí nit  a jehlu.

V úterý 10.10. se od 18 hodin konají úvodní třídní schůzky tohoto roku.

Příští týden st-pá Projekt 72 hodin, dle počasí, úklid areálu školy /akce i v minulých letech/. Dobré by mohly být pracovní nebo gumové rukavice.

24. 10. Toulcův dvůr, bližší info později.

19. 9.

Vážení rodiče,

prosím o informaci, pokud došlo ke změně důležitých údajů u dítěte či u Vás /adresa, tel., mail, změna v rodině  apod. / pro aktualizaci dat ve školní matrice.

Na čtvrtek připravuji test z významu slov / nadřazená, podřazená, souřadná, mnohoznačná, jednoznačná, synonyma, antonyma, kořen slova slova příbuzná /.

Prosím o kontrolu řádného vedení sešitů, především na literaturu a přírodovědu, kde sešity slouží zároveň jako podklad k různým formám zkoušení.

Děkuji DH

13.9.

Dobrý den,

prosím o podepsání výňatku ze školního řádu v žákovské knížce a prvních třídních schůzek tamtéž. Někteří ještě nemají ve třídě ručníky, prosím taktéž o doplnění. Děkuji za spolupráci. Hovorka

5. 9.

Prosím o pozvolný nájezd na běžný režim, nošení pomůcek, viz sdělení ze 4. 9.

Prosím, prohlédněte, zdali někdo z chlapců dnes nepřišel v cizí bundě a v šatně náhodou nezbyla jeho. Pravděpodobně došlo k záměně.

4.9.

Vážení rodiče,

prosím nosit peníze na čipy do ŠJ.

V úterý obdrží žáci ŽK, prosím do středy obratem vyplnit 1. stranu (aktualizované údaje).

Žáci dále nosí ručníky, kufříky na VV, TV potřeby.

V úterý organizační záležitosti, úvod.

Ve středu již učebnice s sebou, žáci obdrží pracovní sešity, budeme zakládat školní a domácí sešity atd.

Od čtvrtka opakujeme učivo 3. ročníku.

S přáním pěkných dní David Hovorka

Dobrý den,

přeji klidný a úspěšný vstup do nového školního roku a přináším první informace.

V pondělí v 8 hodin nebudu přítomen, zaskočí ŠD

Prosím nosit 130,- na čip na obědy

Dobrý den,

v tomto školním roce budu učit žáky této třídy výtvarnou výchovu a pracovní činnosti. Prosím o doplnění vybavení kufříku dle následujícího seznamu:

vodové barvy, tempery (stačí 6 barev), voskovky, fixy, prašné umělecké lřídy 6 barev (KOH-I-NOOR), štětce kulaté 6, 8, 10, ploché 8, 10, kelímek nebo sklenička, lepidlo (nejlépe Herkules), tuš černá, násadkové pero s hrotem (jako plnicí pero), 10 špejlí, houbička na nádobí, igelit nebo noviny na lavici, pracovní oděv (např. stará košile), role papírových utěrek.

Děkuji J. Šolcová