Vánoce na Jarově

Vytvořeno: úterý 19. prosinec 2017

Víte, že se v naší tělocvičně v pondělí narodil Ježíšek?

V pondělí v podvečer se tělocvična naší školy změnila na koncertní síň i divadelní sál. Sešli se zde rodiče dětí navštěvujících nepovinný předmět Sborový zpěv a žáků ze IV.B třídy, aby spolu se svými dětmi a jejich vyučujícími zažili v předvánočním shonu pravou vánoční atmosféru.

Nejprve se představil sbor naší školy, který pod vedením paní učitelky H. Kačírkové zazpíval zimní písně i vánoční koledy. Poté se tělocvična změnila na Betlém v roce 0 a byli jsme svědky zrození Ježíška v podání žáků ze třídy IV.B. Představení s důmyslnými kostýmy nacvičila s dětmi paní učitelka J. Kaňková. Celý výjev doprovázely zpěvem děti ze sboru, ke kterým se přidávali i diváci.

Po dlouhotrvajícím potlesku a přídavku měli všichni možnost navštívit naší "Kouzelnou půdu", kde v netradičních prostorách probíhá výstava výtvarných prací žáků školního výtvarného kroužku paní Lenky Raškové, žáků ZUŠ ve Štítného ulici, které vede paní malířka Daniela Messiereurová. Předměty z keramiky dodali žáci z kroužku paní Oksany Maskalukové.

Všem zúčastněným děkujeme za krásný zážitek!

Fotografie od paní Hacaperkové